دکتر سوره علاف اکبری / جراحی بینی / بهترین جراح پلاستیک صورت در تهران
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

بهترین جراح پلاستیک صورت در تهران

آیا اطلاعاتی در مورد بهترین جراح پلاستیک صورت در تهران دارید؟ حوزه فعالیت جراح سر و صورت چیست و برای درمان چه عارضه هایی می توانیم به او مراجعه کنیم؟ چگونه می توانیم بهترین جراح سر و صورت را بیابیم؟ برای انتخاب بهترین جراح پلاستیک سر و صورت چه فاکتورهایی لازم است؟

با توجه به رشد و گسترش دانش پزشکی، برای هر شاخه و اندامی از بدن ما یک تخصص تعریف شده است که پزشک متخصص آن اندام، آگاهی جامع و کاملی نسبت به آن بخش از بدن دارد. با گسترش این تخصص ها ممکن است شما سردرگم شوید و این آگاهی را نداشته باشید که برای برطرف کردن مشکلات خود به کدام تخصص مراجعه کنید، تا به بهترین نتیجه ممکن دست یابید. ما در این مقاله سعی داریم اطلاعات جامعی در مورد انتخاب بهترین جراح پلاستیک سر و صورت به شما ارائه دهیم. در این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین جراح سر و صورت کیست؟

زمانی که فرد در دوره پزشکی عمومی خود را گذرانده باشد می تواند در دوره تخصص گوش و حلق و بینی به اداهم تحصیل بپردازد. در دوره های تکمیلی و فلوشیپ می تواند در رشته جراحی پلاستیک و صورت ادامه تحصیل دهد و برای بیماران به ارائه خدمات بپردازد. بعد از گذران این دوره ها فرد متخصص گوش و حلق و بینی و فلوشیپ جراحی پلاستیک و صورت نامیده می شود.

بهترین جراح سر و صورت

حوزه فعالیت جراح پلاستیک سر و صورت

زمانی که پزشکی متخصص گوش و حلق و بینی و فلوشیپ جراحی پلاستیک سر و صورت باشد علاوه بر ارائه خدمات در رشته گوش و حلق و بینی و جراحی های زیبایی و درمانی در این حوزه می تواند به ارائه خدمات سر و صورت بپردازد. حوزه فعالیت این پزشک شامل موارد زیر است:

 • عمل جراحی زیبایی بینی
 • عمل جراحی اصلاحی و ترمیمی بینی
 • عمل جراحی سپتوپلاستی یا درمان انحراف بینی
 • اتوپلاستی و عمل جراحی زیبایی گوش
 • بلفاروپلاستی و عمل جراحی برداشتن پلک بالایی و تحتانی
 • عمل جراحی لیفت صورت و گردن
 • عمل جراحی لیفت ابرو
 • اصلاح و درمان ناهنجاری های مادرزادی
 • عمل جراحی ترمیمی شکاف کام و لب
 • عمل جراحی پروتز چانه و گونه
 • انواع تزریق های زیبایی مانند تزریق بوتاکس و فیلر

برای دریافت خدمات فوق لازم است تا به بهترین فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت مراجعه کنید تا نتیجه ای رضایت بخش حاصل شود.

فاکتورهای مهم برای انتخاب بهترین جراح پلاستیک سر و صورت

شاید تمایل به استفاده از خدمات جراح پلاستیک و صورت دارید، اما نمی دانید در میان لیست پزشکان این رشته، به چه کسی مراجعه کنید تا بهترین نتیجه را از دریافت خدمات بدست آورید. ما در اینجا به مهم ترین فاکتورهای بهترین جراح پلاستیک و صورت اشاره می کنیم تا به بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

فاکتورهای انتخاب بهترین جراح پلاستیک سر و صورت

تخصص و سوابق تحصیلی

یکی از مواردی که لازم است برای انتخاب پزشک مورد نظر خود در نظر داشته باشید، تخصص و سوابق شغلی است. پزشکی را انتخاب کنید که در خدمات مورد نظر شما دارای تخصص است و دوره های لازم را طی کرده است. دانش کافی در این امر را داراست و بهترین نتیجه ممکن از درمان را برای شما رقم خواهد زد.

تجربه و سوابق شغلی

برای انتخاب پزشک مورد نظر تجربه و سوابق شغلی او را بسنجید. تا چه میزان در عرصه خدمات صاحب نظر و دارای تجربه است. میزان موفقیت او در عمل های جراحی به چه میزان است.

میزان رضایت مراجعین

یکی از موثرترین راه تبلیغات برای یک پزشک میزان رضایت مراجعین و بیماران از دریافت خدمات است. هر چه میزان رضایت بیشتر باشد، قطعا افراد بیشتر برای دریافت خدمات به پزشک مراجعه خواهند کرد.

نمونه کار

قبل از انجام خدمات زیبایی نمونه کار پزشک را مشاهده کنید. این نمونه کار می تواند شامل عکس های موجود در گالری تصاویر سایت پزشک باشد و یا بیماران حاضر در مطب. در این زمان می توانید میزان موفقیت در دریافت خدمات را از نزدیک مشاهده کنید.

خوش رو بودن و تعهد اخلاقی

همیشه خوش برخورد و خوش اخلاق بودن در هر صنفی برای مراجعین خوشایند خواهد بود. اهمیت این موضوع در طبابت بیش از سایر مشاغل است. مراجع باید با پزشک به راحتی ارتباط برقرار کند و مشکلات خود را بیان کند. پزشک لازم است تا به موارد اخلاقی متعهد باشد. مراجع را در جریان تمام روند درمان و عوارض جانبی احتمالی قرار دهد. تصمیم نهایی برای انتخاب درمان را به مراجع واگذار کند.

محل قرار گیری مطب و موقعیت مکانی

در انتخاب پزشک به این نکته توجه داشته باشید که فاصله محل زندگی شما تا مطب پزشک، چه مسافتی است. در برخی مواقع لازم است تا شما هر هفته به پزشک مراجعه کنید و معاینه شوید. آیا این امر برایتان مقدور است؟

درمان بر مسائل مالی ارجح باشد

متاسفانه در هر صنفی افرادی وجود دارند که بعد مالی برای آن ها پر رنگ تر از هر چیزی است. در میان پزشکان هم افرادی هستند که پول را مقدم بر درمان می دانند. شما با صحبت کردن و ارتباط بیشتر با پزشک مربوطه می توانید از میزان متعهد بودن پزشک به درمان آگاه شوید.

پزشکی را انتخاب کنید که دلسوزانه روند درمان را برای شما طی کند تا نتیجه ای رضایت بخش حاصل شود.

کلام آخر

ما در این مقاله سعی داشتیم شما را با مهمترین مواردی که برای انتخاب پزشک به شما کمک می کند آشنا کنیم. در صورت انجام تحقیقات کافی و انتخاب پزشک بر اساس فاکتورهای فوق می توانید بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در تهران یا بهترین جراح پلاستیک صورت را بیابید. صورت شما نقش بسزایی در ارتباطات شما دارد برای انجام تغییرات در این بخش لازم است تا با وسواس بیشتری اقدام کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

تماس با دکتر علاف اکبری