دکتر سوره علاف اکبری / جراحی بینی / بهترین جراح بینی در تهران + نمونه کار
مدت زمان مطالعه ۹ دقیقه

بهترین جراح بینی در تهران + نمونه کار

جراحی بینی از جمله مهم ترین و شایع ترین جراحی های زیبایی است که این روزها از سوی بسیاری از افراد در طیف های سنی مختلف مورد اقبال قرار گرفته است. هر چقدر که این جراحی بیشتر انجام شده است از حساسیت های آن کاسته نشده است. از این رو همه افرادی که تصمیم دارند برای جراحی زیبایی بینی اقدام کنند به دنبال بهترین جراح بینی هستد تا روند جراحی بدست انان انجام شود. در این نوشتار هدفی که دنبال می کنیم این است که ویژگی های بهترین جراح بینی را در اختیار شما قرار دهیم.

مردم از لحظه ای که به صورت شما نگاه می کنند متوجه بینی شما می شوند. بینی در نقطه کانونی صورت قرار دارد. تاثیر زیادی در هماهنگی ویژگی های صورت دارد. رینوپلاستی با تغییر شکل بینی به شکل دلخواه، تعادل را به اجزای صورت شما باز می گرداند. رینوپلاستی یکی از عمل های بسیار رایجی در بین مردان و زنان است. بینی هر فردی متفاوت است. معمولا جراح تمام سعی و تلاش خود را می کند که نگرانی های زیباجوی خود را برطرف کند و به نتیجه زیبایی برسد.

هنگام تصمیم گیری به منظور انجام جراحی رینوپلاستی (جراحی بینی)، بسیار مهم است که جراح زیبایی خود را به دقت انتخاب کنید. به دلیل قرار گرفتن بینی در نقطه کانونی صورت طبیعی، اهمیت آن نسبت به سایر اجزای صورت بیشتر می شود، به همین دلیل است که حتی یک تغییر کوچک در شکل آن می تواند تفاوت عمده ای در ظاهر ایجاد کند. اگر می‌خواهید جراح بینی خود را، انتخاب کنید، اولین و مهم ترین قدم، توجه به مدارک معتبر و تجربه جراح است. آشنایی با ویژگی های بهترین جراح بینی موجب می شود که در هنگام گزینش پزشک جراح بینی معیارهایی دقیق و درست در دست داشته باشیم. همین معیارها شانس انتخاب درست را افزایش خواهد داد.

دکتر علاف اکبری که جراح بینی ماهر و با تجربه است، از نزدیک با بیماران خود صحبت می کند تا به آنها کمک کند تا به هارمونی صورت و اعتماد به نفسی که شایسته آن هستند، برسند.

آیا من کاندید مناسب جراحی بینی هستم؟

اکثر بیمارانی که جراحی زیبایی بینی را انتخاب می کنند این کار را به این دلیل انجام می دهند که از اندازه، شکل یا برآمدگی بینی احساس خجالت می کنند. از آنجایی که این ویژگی اصلی صورت است، هیچ نقصی را پنهان نمی کند، خواه قوز روی تیغه بینی، افتادگی، بزرگی نوک بینی، یا یک مشکل زیبایی مربوط به سوراخ های بینی بزرگ و پهن باشد. اگر در شکل ظاهری بینی تان این موارد را مشاهده کردید، احتمالاً کاندیدای جراحی بینی هستید.

کاندیدای جراحی بینی هستید.

چگونه جراح بینی مناسب را انتخاب کنیم؟

انتخاب جراح بینی مناسب مهم ترین جنبه یک نتیجه موفقیت آمیز است. در حالی که بسیاری از جراحان پلاستیک جراحی زیبایی بینی را انجام می دهند، شما باید جراحی را انتخاب کنید که به طور کامل بر روی جراحی پلاستیک صورت تمرکز داشته باشد و هزاران عمل موفق را انجام داده باشد و در این روش به عنوان برتر شناخته شدهباشد.

روش انتخاب بهترین جراح بینی تهران

 1. اولین مرحله جستجو کردن بهترین جراح بینی تهران در موتورهای جستجو است که لیستی از جراحان بینی نمایش داده می شود.
 2. افراد می توانند با مراجعه به سایت و یا اینستا جراح زیبایی بینی و دیدن گالری تصاویر یا نمونه کارهای قبل و بعد از عمل را مشاهده نمایند.
 3. افراد درداخل سایت با مراجعه به  درباره دکتر می توانند در مورد تخصص و تجربه و میزان مهارت جراح بيني اطلاعات لازم را بدست آورند.
 4. بعد ازطی کردن این مراحل فرد می تواند با مراجعه حضوری به مطب با جراح زیبایی بینی مشاوره داشته باشد و در مورد انتظار خود از انجام جراحی صحبت کند و جراح با توجه به نوع و ساختار بینی یک دیدگاه کلی از عمل زیبایی دماغ به فرد خواهد داد تا فرد بتواند برای انجام عمل تصمیم نهایی خود را بگیرد.
 5. فرد می تواند با پیدا کردن بیمارانی که به دکتر جراح مراجعه کردند، صحبت کند و میزان رضایتشان را از انجام جراحی زیبایی جویا بشود.
 6. طبق مواردی که در بالا ذکر شد فرد می تواند با اطمینان جراح خود را انتخاب نماید چرا که جراحی موفق در راستای اطمینان به بهترین جراح بینی خود قرار دارد.

نمونه کارهای جراحی بینی دکتر سوره علاف اکبری

نمونه جراحی قوز بینی
نمونه جراحی قوز بینی در خانم جوان
نمونه عمل زیبایی بینی در یک خانم 35 ساله
عمل بینی قوزدار دکتر سوره علاف اکبری
جراحی ترمیمی بینی | عمل ثانویه بینی - دکتر سوره علاف اکبری

بهترین جراح بینی باید چه ویژگی هایی داشته باشد

در این بخش مهم ترین ویژگی های یک جراح بینی خوب یا بهترین جراح بینی را مورد بررسی قرار می دهیم:

دانش تخصصی و عمیق در زمینه تکنیک های جراحی و آناتومی بینی

جراحی بینی از جمله جراحی هایی است که دائما با پیشرفت هایی در سطح تئوری و عملی روبرو است. از این رو بهترین جراح بینی اقدامی که باید انجام می دهد این است که از نوین ترین و مدرن ترین تکنیک هایی که در حوزه جراحی ایجاد می شود آگاه باشد. دانش و اطلاعات در زمینه جراحی زیبایی بینی در نهایت منجر به این مساله خواهد شد که بهترین و دقیق ترین تکنیک های جراحی انجام شود. در نهایت طبیعتا نتیجه جراحی مطلوب مراجعه کننده خواهد بود. دومین مساله نیز این است که آگاهی درستی در زمینه اناتومی بینی و نیز تفاوت هایی که بینی زنان و مردان باهم دارند، داشته باشد.

تجربه عملی و مهارت در بکار گیری انواع تکنیک های جراحی بینی

از دیر باز از مهم ترین ویژگی هایی که برای متخصصین هر حوزه ای برشمرده اند این بوده است که پزشک باید از مهارت عملی زیادی برخوردار باشد. جراح بینی هر چقدر هم که با تکنیک های مختلف جراحی آشنا باشد و دانش زیادی در این حوزه داشته باشد اما اگر توانایی و توانمندی لازم را در عملیاتی کردن دانش و تئوری نداشته باشد به نتیجه بخشی جراحی بینی نمی توان امیدوار بود.

به طور گسترده ای عمل زیبایی بینی سخت ترین عمل زیبایی در نظر گرفته می شود، البته در صورتی که به صورت دقیق و اصولی انجام شود. جراح باید با تجربه باشد و جنبه های زیبایی و عملکردی جراحی بینی را درک کند تا به نتایج موفقیت آمیزی دست یابد. آناتومی بینی پیچیده است و ساختار داخلی و خارجی آن از چندین زاویه پیچیده تشکیل شده است. از آنجایی که جراحی بینی گاهی اوقات برای اصلاح مشکلات تنفسی انجام می شود و در صورت انجام نادرست می تواند باعث ایجاد آنها شود، جراح باید درک کاملی از رابطه سوراخ های بینی با سیستم تنفسی داشته باشد. ثانیاً، مهم است که پزشکی را پیدا کنید که رویکرد زیبایی شناختی او با هدف شما مطابقت داشته باشد. شما می توانید با مشاهده نمونه های عکاسی از کار آنها و همچنین درخواست از آنها برای نشان دادن نتیجه ای که از جراحی بینی خود انتظار دارید، این موضوع را تأیید کنید.

از این رو مهم ترین اتفاقی که در دوره های اموزشی حوزه پزشکی رخ می دهد این است که افراد بعد از اینکه دوره های اموزشی تئوری خود را پشت سر گذاشتند باید دورهایی را به طور عملی اموزش ببینند. در واقع تحت نظر پزشکان و اساتید مهم می توانند که مهارت عملی و تکنیک های جزئی را یاد بگیرند.

رعایت اصول اخلاقی و لحاظ وجدان کاری

تمامی پزشکان از ابتدای کار و فعالیت های حرفه ای شان دو مورد از مهم ترین ملاحظات شغلی را مد نظر قرار می دهند: اول اینکه به لحاظ قانونی تعهداتی دارند که اگر مورد توجه قرار ندهند قطعا بازخواست خواهند شد. در واقع این تعهدات محدودیت ها و وظایفی است که قانون برایشان تعریف کرده است. از سوی دیگر علاوه بر اینکه به لحاظ قانونی متعهد اند به اعتبار شغلی خود می اندیشند و می خواهند که در زمینه شغلی جایگاه درمانی و پزشکی خوبی داشته باشند. بر اساس این دو قاعده تمامی پزشکان در جریان درمان و جراحی های مختلف تمامی تلاش شان بر این معطوف است که بتوانند بالاترین کیفیت و بهترین خدمات را ارئه کنند. از این رو می توانید با خیالی آسوده به بهترین جراح بینی اعتماد کنید و روند جراحی بینی خود را به اینان بسپارید.

مشاوره قبل از جراحی با بهترین جراح بینی

پیش از آن که تصمیم نهایی خود را برای انجام عمل زیبایی بینی بگیرید باید به یک جراح بینی خوب و با تجربه مراجعه نموده و در جلسه مشاوره با ایشان شرکت کنید. دکتر بینی باید ساختار بینی و  ضخامت پوست بیمار را ، در جلسه مشاوره تحت برسی قرار دهد و با توجه به نوع بینی و تناسبات چهره و درخواست بیمار، بهترین مدل بینی را به او پیشنهاد میدهد. توجه داشته باشید که جراحی زیبایی بینی، یک فرآیند بسیار پیچیده و حساس است که شما باید برای کسب بهترین نتیجه از آن، بهترین دکترعمل بینی در تهران را انتخاب کنید. دکتر علاف اکبری در جلسه مشاوره اولیه بهترین رویکرد درمانی برای مراجعین خود ارائه می دهد.

در اولین جلسه مشاوره، بهترین جراح بینی تهران در مورد مشکلات و نگرانی های شما ، صحبت خواهد کرد و ایرادات بینی که موجب آزار شما شده است را مورد بررسی قرار می دهد. اگر اهداف شما از انجام این عمل منطقی باشد، ایشان یک برنامه درمانی را طرح ریزی می نمایند. همچنین یک دکتر عمل بینی در تهران، سوابق و مدارک پزشکی بیماررا در این جلسه تحت ارزیابی قرار می دهد. این موضوع ضرورت زیادی دارد ، زیرا در صورتی که فرد به بیماری های مزمن مانند دیابت یا هموفیلی مبتلا باشد ؛ در حین جراحی مشکلاتی پیش خواهند آمد. قدم بعدی دراین جلسه، معاینه فیزیکی می باشد. ابتدا پزشک ویژگی های مختلف بینی مراجعه کننده را مورد بررسی قرار میدهد و در صورت نیاز تست های تصویربرداری مثل سی تی اسکن را برای تشخیص انحراف بینی یا هر مشکل دیگری تجویز می نماید.

عدم انتخاب بهترین جراح بینی چه عوارضی دارد ؟

از جمله عوارضی که در صورت عدم انتخاب صحیح بهترین جراح بینی ، پیش خواهد آمد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • از دست دادن حس بویایی
 • قرینه نبودن حفره های بینی
 • مشکل تنفسی در حین خواب
 • سردردهای مکرر و طولانی
 • اختلالات تنفسی و عملکردی بینی
 • آسیب دیدگی بافت و غضروف های بینی
 • بیش از اندازه سربالا شدن نوک بینی
 • بیش از حد کوچک شدن سوراخ های بینی

کلام آخر

در پایان توصیه ای که داریم این است که جراحی بینی از دقت و حساسیت بالایی برخوردار است. از این رو لازم است که این جراحی با تکیه بر تجربه و دانش زیادی انجام شود تا نتیجه ای مطلوب در پی داشته باشد. بنابر این توصیه اصلی ما این است که در هنگام گزینش جراح بینی نهایت دقت و وسواس را داشته باشید.

این شمائید که باید در برابر زیبایی و سلامتی خود مسئولانه و محتاطانه برخورد کنید و جراحی بینی خود را بعد از پرس و جو های دقیق به دست بهترین جراح بینی بسپارید. خوش بختانه در زمینه فعالیت بهترین جراح بینی با مشکلی مواجه نیستیم و امار بهترین و معتبر ترین پزشکان در حوزه جراحی بینی به قدری است که می توان بدون دغدغه و نگرانی روند جراحی را به یکی از آنان سپرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + شانزده =

تماس با دکتر علاف اکبری